• Ново
Примарен сребрен Стерлинг Сребрен Родиум-обложен Бо Синџир
zoom_in

Примарен сребрен Стерлинг Сребрен Родиум-обложен Бо Синџир

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Направете смела изјава со овој ѓердан со синџир на кутии, изработен од сребро со позлата на родиум. Овој синџир долг 22 инчи и широк 1,1 мм има висока полирана завршница за траен сјај и се прицврстува со затворач за пружински прстен. Подигнете го вашиот секојдневен стил со овој шармантен синџир.Метална Тежина : 3,94 Грама Тип на накит : Стил На Финиш : Завршна Обработка На Накит : Висок Полски Пол : женски затворач : Пролетен Прстен Метал : Сребрена Сребрена Боја : Бели Димензии : 22-инчен х 1,1 мм солиден вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Италија Стерлинг Сребро, Висок полски, родиум-обложен, Цврст, Пролетен Прстен.

Им се допаѓа и на купувачите..