• Ново
Перница на сопругот - лаптоно биро црно дрво Мал врв - се вклопува до 17 лаптоп - со двојна перница, одмор на зглобот и вградена подлога за глувче, преносен лаптоп штан?
zoom_in

Перница на сопругот - лаптоно биро црно дрво Мал врв - се вклопува до 17 лаптоп - со двојна перница, одмор на зглобот и вградена

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

Перница на сопругот - скут биро црно дрво Мал врв - се вклопува до 17 "лаптоп - со двојна перница, одмор на зглобот и вградена подлога на глувчето, преносен лаптоп штанд за кревет, мултифункционален слот за таблети, пенкало и телефонска преносна рачка : Лесна за Користете - целосно собрани. Дополнителна лесна и оваа табела, што го прави погодно да го земете каде било или дури и да се спуштите. Одговорете на дојдовните пораки на време додека се фокусирате на вашиот лаптоп. Дополнителен здрав и долготраен - секое место со вашата работна станица подготвена во секое време, оваа табела ќе биде совршен додаток на вашата канцеларија или дом. Мултифункционална работна станица, послужавник за гледање телевизија, А држач за книги на книги или готвач за читање, лаптоп или таблет штанд за релаксирање во кревет, фиоки за храна за јадење на кревет или троседот . Совршена големина : Оваа маса за кревети е 21,00 "x 12,00" x 13,00 "со големина што одговара за лаптопот До 17 инчи со простор за глувче . Ефикасен и внимателен дизајн : Вградената подлога на глувчето ја подобрува ефикасноста на работата, одмор на зглобот за удобно искуство, а одмор на зглобот може да спречи да се лизгаат предметите. Двојните перничиња под скутот може да го направат вашиот скут поудобен12-инчен, 17-инчен, па дури и 20-инчен лаптоп со рампа на глувчето недостапно . гарантираат пари за враќање на супериорниот квалитет и изработка на лаптопот за лаптоп со перници-исто така и вашиот Набавка е поддржана од нашата 101-дневна гаранција за враќање на парите од 100% (од која било причина) плус 3-годишна гаранција. 24 часа услуга за клиенти.

Им се допаѓа и на купувачите..