• Ново
Марвел - Тело Тропач - Железен Човек
zoom_in

Марвел - Тело Тропач - Железен Човек

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Уживајте во часови на забава со боблинг на телото што се напојува од сонцето! Од Стриповите На Марвел, Железниот Човек карпи од една на друга страна кога е изложен на светлина. Стои 6" висок. Соберете ја целата линија На Тропачи На Телото и гледајте како вашите омилени ликови танцуваат на денот! Уживајте во часови на забава со боблинг на телото што се напојува од сонцето! Од Стриповите На Марвел, Железниот Човек карпи од една на друга страна кога е изложен на светлина. Стои 6" висок. Соберете ја целата линија На Тропачи На Телото и гледајте како вашите омилени ликови танцуваат на денот!.

Им се допаѓа и на купувачите..