• Ново
Килими Америка Беверли Колекција сива Слонова Коска БВ100Б Преодна Апстрактна Област Килим 2'3'
zoom_in

Килими Америка Беверли Колекција сива Слонова Коска БВ100Б Преодна Апстрактна Област Килим 2'3'

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Почувствувајте ги удобните вибрации со тепихот Во областа Камрин. Топла палета на бои која вклучува црвени, зелени и кафеави на позадина на смирувачка светло сина боја, го прави геометрискиот дизајн на килимот да се чувствува тотално домашен. Направено од издржлив полипропилен и моќ се наѕираше, ќе сакате да го покажете ова во просторијата каде што најмногу се собираат пријателите и семејството. Килими Америка Беверли Колекција сива Слонова Коска БВ100Б Преодна Апстрактна Област Килим 2 'х 3'.

Им се допаѓа и на купувачите..