• Ново
Поли - Blackwire-Жичен, Едно Уво Слушалки Со Бум Микрофон-USB-а за да се поврзете со вашиот И Или Mac
zoom_in

Поли - Blackwire-Жичен, Едно Уво Слушалки Со Бум Микрофон-USB-а за да се поврзете со вашиот И Или Mac

DEN 1273.92

Износ
check Во продавницата.

Поли Blackwire 3200 Серија Слушалки blackwire 3200 серија на кабел UC слушалките се издржливи, удобни, едноставни за употреба и лесни за распоредување. Аудио со потпис обезбедува јасно, природно и богато аудио. Можете лесно да управувате со повиците од ВАШИОТ КОМПЈУТЕР користејќи USB, USB-Тип C или користете ја врската од 3,5 mm за да ја вклучите директно во паметен телефон или таблет. Два различни стилови на носење-стерео или монаурални, помагаат да се приспособат на секој стил на работа. Blackwire 3200 Серија нуди врвни UC карактеристики по цена што можете да си ја дозволите. Тип На Слушалки : Монаурален; Стил На Слушалки : Над Главата; Тип На Слушалка : Перница За Уши; Материјал За Слушалки : Кожа.Глобален Тип На Производ : Монаурални Слушалки Тип На Слушалки : Стил На Монаурални Слушалки : Над Типот На Глава : Материјал За Перниче За Уши : Време На Кожен Разговор : Неограничено боја(И) : Типови На Црно Поврзување : USBFor Употреба Со : Мобилен; КОМПЈУТЕР; Таблетмикрофон (Да/Не) : Откажување На Бучаватамодел Име/Број : Blackwire 3210производ Индикатор за биоразградливост : Индикатор За Компостабилност На Нпроизвод : Нпакетот Вклучува : Торбичка За Носење Процент На Рециклирана Содржина Пред Потрошувачите : 0% Пост-Потрошувачка Рециклирана Содржина Проценти : 0% Вкупна Рециклирана Содржина Проценти : 0% производители двегодишна Гаранција. Се поврзува Со : Едноставно И лесно се поврзува СО КОМПЈУТЕР или Мек. Идеален за : Корисници кои преминуваат НА КОМПЈУТЕР за телефонија, вебинари, конференциски повици и други апликации. Аудио Перформанси : Јасно, природно и богато аудио со широкопојасен аудио-микрофон за поништување на бучава-заедно со подобрена обработка на дигитален сигнал (ДСП). Саундгард : Акустично ограничување за заштита од звуци над 118 велика британија. Интелигентни Карактеристики : лесната метална лента за глава нуди издржливост и удобно прилагодено вклопување. Глобална Гаранција И Стил На Носење : 2 години глобална гаранција; над главата стил на носење со една слушалка.

Им се допаѓа и на купувачите..