• Ново
Американски Металкрафт БМ16П оз. Огледало Црна Москва Мазга Кригла
zoom_in

Американски Металкрафт БМ16П оз. Огледало Црна Москва Мазга Кригла

DEN 479.84

Износ
check Во продавницата.

Совршен за сервирање На коктелот Московска мазга во Чест на Времето;Мазната црна завршница одржува ладна температура давајќи му на корисникот чувство на мраз; Издржлив за долготрајна употреба;Валаниот раб промовира лесно пиење;Цврстата месинг рачка обезбедува сервирање без напор И чистење за брза ефикасна услуга; Висина : 4 3/4 Инчи; Врвен Дијаметар : 3 3/4 Инчи; Тип На Пијалок : Московска Мазга; Капацитет : 16 мл.; Боја : Црна; Карактеристики : Рачка; Финиш : Огледало; Материјал : Нерѓосувачки Челик; Форма : Тркалезна; Текстура : Мазна; Тип : Чаши;.

Им се допаѓа и на купувачите..