• Ново
Женски Машина & Бак Црна Флорида Држава Семинолес Камуфлажа Свод Рение Прималофт Еко Полн Патент Елек
zoom_in

Женски Машина & Бак Црна Флорида Држава Семинолес Камуфлажа Свод Рение Прималофт Еко Полн Патент Елек

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Додадете уште еден слој топлина во вашата гардероба Со Овој Камуфлажен Свод На Флорида Семинолс Рение Прималофт Еко Целосен Патент Елек Од Секач И Бак. Овој елек во тешка категорија е дизајниран да ве загрее на ниски температури и да го пресече ветрот. Во комплет со извезени Графики На Државните Семиноли Во Флорида, можете да го претставувате вашиот тим цел ден. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Изолацијата на прималофт е дизајнирана да обезбеди топлина и удобност, истовремено нудејќи високо ниво, технички перформанси. Целосно затворање со патент. Полн Патент. Официјално лиценциран. Машинско перење, сува сува ниска. Без ракави. Отпорен на ветер и вода. Материјал : 100% Полиестер.

Им се допаѓа и на купувачите..