• Ново
Вестин Автомобилски Производи Бул Бар Одговара изберете: -ТОЈОТА ТАКОМА
zoom_in

Вестин Автомобилски Производи Бул Бар Одговара изберете: -ТОЈОТА ТАКОМА

DEN 2614.88

Износ
check Во продавницата.

Компатибилен со моделите на Тојота Такома од 2016-2020 година;Бул бар Од Е-Серијата Вестин е светлосна лента однапред дизајнирана за камиони и Теренци со поголем модел. Се монтира на постојните точки за монтирање на возилото без потребно дупчење и доаѓа во комплет со комплет за монтирање специфичен за возилото. Исто така, се одликува со монтажни точки за 2 помошни светла до 6" во дијаметар. Е-Серијата бик бар има ласерски пресечен дизајн на логото на вестин блок букви на лизгачката плоча.; Заштита на предниот крај . Лесни јазичиња за додавање светла за зголемена видливост и безбедност. Возило специфични фитинзи. Прилагоден изглед.

Им се допаѓа и на купувачите..