• Ново
Хасбро Мојот Мал Пони Филм - Подводен Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34
zoom_in

Хасбро Мојот Мал Пони Филм - Подводен Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 351.84

Износ
check Во продавницата.

Овој Тренд Интернационал Хасбро Мојот Мал Пони Филм - Подводниот Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Хасбро Мојот Мал Пони Филм-Подводен Ѕиден Постер со Дрвена Магнетна Рамка : Трендовите Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Им се допаѓа и на купувачите..