• Ново
Ханес Машки И Големи Машки Екосмарт Руно Пуловер Дуксер, До Големина 5XL
zoom_in

Ханес Машки И Големи Машки Екосмарт Руно Пуловер Дуксер, До Големина 5XL

DEN 297.44

Износ
check Во продавницата.

Останете топли и пријатни во текот на целата сезона носејќи Го Овој Дуксер Со Дуксер Од Машки Екосмарт Руно Од Руно. Изработен е од удобна мешавина од памук/полиестер и машина за перење. Машкиот дуксер со пуловер има врат со капак со двојна игла за подобрена јачина. Исто така, се одликува со ребрест појас и манжетни за зголемена заштита од студ. Два предни странични џебови обезбедуваат погодно место за чување на вашите personal предмети или одржување на рацете топли. Овој Дуксер За Пуловер Од Руно За Мажи Ханес Е достапен во низа избори и големини на бои. Спарете го со секојдневни тексас фармерки или потење и патики за некој едноставен, секојдневен стил. Ханес Машки И Големи Машки Екосмарт Руно Пуловер Дуксер, До Големина 5 XL : Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 6'1", Половината : 30-1/2", Градите : 37", Рамената : 45". Моделот носи големина М. Опуштено вклопување; прикачена хауба со врвка за влечење. Пуловер стил. Предна торбичка џеб. Ребрести манжетни и полите. Вратот и дупките за раце со двојна игла за издржливост. 50% Памук/ 50% Полиестер. Машинско перење ладно со слични бои; белило без хлор кога е потребно; сушен медиум. До 5% од полиестер создаден од рециклирани шишиња. Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..