• Ново
- GEEK НОВ ГЛОБАЛЕН AC Dc Адаптер За Модел Бр. UP01811050A WPN: 770340-91-Wyse Зимски WT221SE Potrans Електрични +5V 4.0 5VDC 4A Кабел За Напојување Кабел Полнач PSU
zoom_in

- GEEK НОВ ГЛОБАЛЕН AC Dc Адаптер За Модел Бр. UP01811050A WPN: 770340-91-Wyse Зимски WT221SE Potrans Електрични +5V 4.0 5VDC

DEN 182.08

Износ
check Во продавницата.

Одличен Материјал. Цврста надворешна обвивка отпорна на пламен, Штити од гребнатини, испакнатини, капки, издржува притисок и ги одржува внатрешните компоненти безбедни за време на итни случаи зголемена долговечност. Паметна Безбедност. Безбедносна Усогласеност : CCC/CE/FC. Заштита Од Краток Спој, Заштита Од Температура. Над Заштита Од Оптоварување, Над Заштита Од Напон. Над Тековната Заштита, Над Заштита Од Полнење. Вградениот безбедносен чип обезбедува сеопфатна заштита за вас и вашиот уред. Спецификации За Моќност. Влез : 100-240В 50-60хз. Забелешка. 1. Проверете дали производот е ист со вашиот електронски уред. 2. Ве молиме проверете и споредете ја големината на надворешниот дијаметар и големината на внатрешниот дијаметар на приклучокот ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА/ЕДНОНАСОЧНА струја. 3. Ве молиме проверете и споредете го позитивниот И негативниот поларитет НА приклучокот ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА/ЕДНОНАСОЧНА струја на вашиот електронски уред. 4. Ако купите погрешна големина и поларитет на моќност, адаптерот нема да работи. ПРОИЗВОД ЗА ЗАМЕНА : (Не-ОЕМ, но 100% Компатибилен)// Влезен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 V (СВЕТСКИ ВЛЕЗ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА). Произведени со висококвалитетни материјали : автоматско исклучување На Преоптоварување Со Ниски Пречки; Автоматско термичко исклучување; краток спој и заштита Од Напон. Забелешка : ве молиме проверете дали моделот на вашиот уред пред да го купите.

Им се допаѓа и на купувачите..