• Ново
Стандардни Моторни Производи Пр Регулатор На Притисок На Горивото Одговара изберете: 1989-ГЕО МЕТРО, 1998-ШЕВРОЛЕТ МЕТРО
zoom_in

Стандардни Моторни Производи Пр Регулатор На Притисок На Горивото Одговара изберете: 1989-ГЕО МЕТРО, 1998-ШЕВРОЛЕТ МЕТРО

DEN 639.84

Износ
check Во продавницата.

Регулатор На Притисокот На Горивотосе Вклопува : 87-91 Шевролет Спринт, 89-94 Гео Метро, 89-94 Сузуки Свифт, 91 Понтијак Светулка, 98-00 Шевролет Метро, 99 Понтијак Светулка Производ Одговара : Директно Вклопување. Продадена Количина : Продадена Поединечно.

Им се допаѓа и на купувачите..