• Ново
Моќност Стоп Предни И Задни Акции Замена На Сопирачките Рампа И Роторот Комплет КОЕ Одговара На Линколн МКЗ
zoom_in

Моќност Стоп Предни И Задни Акции Замена На Сопирачките Рампа И Роторот Комплет КОЕ Одговара На Линколн МКЗ

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Проверете ја компатибилноста Со Вашето возило Кликнете Овде комплетите за Замена на Сопирачките за Напојување вклучуваат комплетен сет На Автоспецијални Ротори НА Сопирачките ЗА Замена НА ОЕ и Керамички Влошки за Еволуција со високи перформанси. Роторите се фрлаат користејќи ја најдобрата металургија Г3000 со строги толеранции НА ОЕ - што ги прави совршена, надградба на завртки без потреба да се прават никакви модификации. Тие се ненасочни роторот површина со 100% мелница рамнотежа. Овој комплет за сопирачки за замена на акции е достапен за сите возила. Ако ви треба брзо, лесно и достапно решение за подобро сопирање, тогаш ви треба Комплет За Сопирање За Автоматско Запирање НА СТРУЈА! Моќ Стоп Акции Замена На Сопирачките Рампа И Роторот Комплет •Z17 Еволуција јаглеродни влакна керамички ниско-прашина сопирачки влошки •Ротори користат G3000 одлеаноци и се 100% мелница избалансиран за перформансите и безбедноста на акциите •Ги Вклучува сите хардвер потребни за целосна инсталација •Одговара : Линколн МКЗ 2019-2017.

Им се допаѓа и на купувачите..