• Ново
Прем БРТ ХЛ-3140ЦВ Д-Р ТАПАН ЕДИНИЦА
zoom_in

Прем БРТ ХЛ-3140ЦВ Д-Р ТАПАН ЕДИНИЦА

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Ова е Компатибилен Тапан/МАЈСТОР/КОПИЈА CTG/OPC NXT Премиум Бренд Тапан Снабдување (ТАПАН) кој работи со следните печатачи / машини (HL-3140 CW, HL-3170 CDW, MFC-9130 CW, MFC-9330 CDW, MFC-9340 CDW). Ова Е Снабдување Со Тапани, кое има принос од 15.000, а дел број Е ПРМБД221. ОВОЈ NXT PREM BRT HL-3140 CW доаѓа со 100% гаранција и е исклучително добро ценет за вредносните купувачи и деловните корисници. Совршен за домашна или канцелариска употреба. Бродови брзо и прецизно. ТАПАН. HL-3140 CW, HL-3170 CDW, MFC-9130 CW, MFC-9330 CDW, MFC-9340 CDW. Компатибилен Nxt Премиум Бренд. ТАПАН. HL-3140 CW ; HL-3170 CDW ; MFC-9130 CW ; MFC-9330 CDW ; MFC-9340 CDW. Компатибилен Nxt Премиум Бренд.

Им се допаѓа и на купувачите..