• Ново
Шик Домашна Аурора 7-Парче Рушен Утешител Сет, Кралица, Сива
zoom_in

Шик Домашна Аурора 7-Парче Рушен Утешител Сет, Кралица, Сива

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Овој современ утешител се одликува со модерен дизајн со шарени, набраздени набраздени модели. Супер мек сет на листови од микрофибер и координирани шеми за перници за дизајн се вклучени за да се комплетира изгледот. * Вклучува : 1 Утешител, 2 Шами, 1 Рамен Чаршав, 1 Вграден Чаршав, 2 Кутии За Перници. • Боја На Предметот : Сива. • Материјал : Микрофибер. • Упатства за нега : ЛУКСУЗЕН СУПЕР МЕК КАДИФЕН МИКРОФИБЕР Што Може Да се Пере Во Машина - утешителот е направен со врвен квалитет на памук-почувствувајте го четканиот микрофибер за неверојатен ноќен сон. НАДОЛУ АЛТЕРНАТИВНО ХИПОАЛЕРГИЧНО ПОЛНЕЊЕ-Овој Шик домашен утешител е полнет со хипоалергично синтетичко полнење, идеално за оние со алергии. СТИЛ и УДОБНОСТ - нашиот моден утешител поставува стил и функција на мешавина за да ви даде најдобар изглед и најудобна постелнина. СОВРЕМЕН ДИЗАЈН-Моден дизајн со пруги напред, набразден дизајн со набраздени детали - Дизајн координирани шеми за перници го комплетираат изгледот. НАПРАВЕН СО ВАС на УМ-Секој сет е направен со строга контрола на квалитетот и доаѓа со утешител со големина на кралица, комплет чаршафи, навлаки за перници и координирани шеми за перници за дизајн.

Им се допаѓа и на купувачите..