• Ново
Тенок Десктоп Компјутер Интел Celeron J 8GB RAM МЕМОРИЈА 256GB SSD Intel UHD Графика Темно Црно-Интел Celeron J-Intel UHD Графика-GB RAM МЕМОРИЈА-HP црна жична тастатура и глувчето комбо-2
zoom_in

Тенок Десктоп Компјутер Интел Celeron J 8GB RAM МЕМОРИЈА 256GB SSD Intel UHD Графика Темно Црно-Интел Celeron J-Intel UHD Графика-GB

DEN 7664.00

Износ
check Во продавницата.

Тони складирање со сигурен процесорбриз преку задачи цел ден со сигурен процесор, плус, зачувајте ја целата ваша содржина со изобилство складирање.Дизајн за заштеда на простор со повеќе порти елегантен, стилски и практичен, овој тенок КОМПЈУТЕР може да се вклопи речиси насекаде и спортски основни пристаништа свртени напред.Тестиран и издржлив дизајн изграден да трае зависен и доверлив од милиони, HP Компјутерите се изградени да траат и да поминат низ над 230 индивидуални тестови.Добијте свежа перспективавиндоус 11 обезбедува мирен и креативен простор каде што можете да ги следите вашите страсти преку ново искуство. Од подмладено Мени За Почеток, до нови начини за поврзување со вашите омилени луѓе, вести, игри и содржина-Виндоус 11 е местото за размислување, изразување и создавање на природен начин.Dual-core Intel®celeron®процесорсовршената комбинација на перформанси, потрошувачка на енергија и вредност му помага на вашиот уред да работи непречено и сигурно со две јадра за обработка за да се справи со сите ваши задачи.DDR4 RAMDesigned да работи поефикасно и посигурно со поголема брзина, DDR4 е иднината на RAM меморијата. Со својот поголем пропусен опсег, сѐ, од повеќе задачи до играње игри, добива поттик за изведба.Wi-Fi 5 (2x2) & bluetooth®5.0 (802.11 a/b/g/n/ac)Никогаш не грижете се за слабиот Интернет И слабите врски. Останете силно поврзани Со wi-Fi и со bluetooth®додатоци со најновиот wi-Fi 5 (2x2) wlan адаптер и bluetooth®5.0.Етернет порта кога имате забележана безжична врска, можете брзо да го вклучите Вашиот Етернет кабел за да добиете непречено, жично интернет искуство што го заобиколува секое безжично прашање. Интел Целерон Ј4025. Интел УХД графика 600. 8 МК РАМ. HP црна жична тастатура и глувчето комбо. 256 МК ССД.

Им се допаѓа и на купувачите..