• Ново
Кингстон Месинг КС1248АЛБС Наследство Ѕид Монтирање Мост Кујна Тапа Со Месинг Спреј, Брусен Никел
zoom_in

Кингстон Месинг КС1248АЛБС Наследство Ѕид Монтирање Мост Кујна Тапа Со Месинг Спреј, Брусен Никел

DEN 1199.84

Износ
check Во продавницата.

Раскошна искра од традиционално стилизиран гламур е донесена во вашиот кујнски ансамбл со оваа прекрасна славина. Поради хоризонталниот поп што го дава, тој е повеќе централен дел, совршен за планирање дизајн наоколу. Дополнително, уникатниот изглед е одличен за различни стилови Од Арт Деко до Фарма. Брусениот финиш на никел, исто така, ќе обезбеди долготраен и топол допир на вашиот кујнски ансамбл. Дозволете конструкцијата од месинг и способностите за вртење да обезбедат цврст и потпорен прицврстувач бидејќи го максимизира вашиот контра простор. Прославете ја софистицираноста и традиционалниот декор со ова парче изјава. Цврста месинг конструкција. Кертриџ керамички диск без капе. Ѕид планината 8 " центар 2-дупка инсталација. 1,8 ГПМ/6,8 ЛПМ стапка на проток на излив на 60 ПСИ. 1/2-14 нпт женска влезна врска. 8-1/2" излив дофат; 11-13/16 " од ѕид. 5" расчистување на изливот. 8-1/8" излив висина. Рачките на рачката ги исполнуваат упатствата НА АДА. Вртливиот излив со висок лак за погодност. Вклучува месинг страничен распрскувач.

Им се допаѓа и на купувачите..