• Ново
Бразилецот Издувување Професионални Мин Сплит Крајот Поправка Решение, Оз
zoom_in

Бразилецот Издувување Професионални Мин Сплит Крајот Поправка Решение, Оз

DEN 819.20

Износ
check Во продавницата.

Корекцијата на инстант сплит крај е терапевтски и превентивен третман и лосион за сечење се-во-едно. Совршен за продолжување на обликот на вашето прецизно сечење. Крајниот резултат веднаш се поправа, посилни, поздрави краеви. Професионално Решение за Поправка на Крајот од 10 мин со Бразилски Удар За Унисекс, 12 мл : Совршено За продолжување на обликот на вашето прецизно сечење. Крајниот резултат веднаш се поправа, посилни, поздрави краеви.

Им се допаѓа и на купувачите..