• Ново
Каишек Заштитно Куќиште Тврд Капак Само Компатибилен Нов Macbook Air s СО ДИСПЛЕЈ НА Мрежницата USB Тип-C Модел: A1932 A2179 А
zoom_in

Каишек Заштитно Куќиште Тврд Капак Само Компатибилен Нов Macbook Air s СО ДИСПЛЕЈ НА Мрежницата USB Тип-C Модел: A1932 A2179

DEN 315.04

Износ
check Во продавницата.

Macbook Air 13" Капакот на Случајот ( 2022 2021 2020 2019 2018) е само За Моделот Број А1932/А2179/А2337 М1. Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел . ВЕ молиме ПРОВЕРЕТЕ ГО БРОЈОТ НА Моделот MACBOOK ПРЕД ДА ГО КУПИТЕ ЗА да СЕ ОСИГУРАТЕ дека ЌЕ ЈА ДОБИЕТЕ ТОЧНАТА ГОЛЕМИНА.Дизајнот ви овозможува Да Ја Отворите/Затворите Вашата Mac Book до крај и Целосен Пристап до сите Пристаништа.Капакот на Тврдата Обвивка Mac Book содржи слој Од Гумена Маслена Боја за Мазна Гумена Надворешна Текстура-Спречете Отпечатоци од Прсти, Лизгање, Гребнатини, Капки, Нечистотија, Дамки и Други Оштетувања.2 Дизајн На Парчиња, Лесен за Инсталирање и Деинсталирање. 4 Гумени Стапала го одржуваат Вашиот Лаптоп Стабилен и Безбеден. Долниот Случај Се Вентилира За Максимална Дисипација И Исплата на Топлина. Кск Каишек Мек Воздушниот Капак На Куќиштето Од 13,3 Инчи е многу Тенок и мала тежина. Лесен и Удобен За Носење Со вашите торби. Пријателска Забелешка : ве Молиме љубезно проверете го бројот На Моделот "Axxxx" на задната Страна Од Mac Book пред купувањето. Осигурајте се дека ќе го изберете истиот број На Модел како и насловот На списокот наведен "А2337", "А2179" или "А1932". Гумени стапала од пена ви овозможуваат да пишувате безбедно на тврда површина без да се лизнете. Целосно проветрено за безбедна исплата на топлина, целосно пристап до сите копчиња и карактеристики. Употребата на производство на пластика, Го Штити Вашиот Mac Book од судир,гребнатини, гребнатини, гребнатини. 1 година гаранција за случај.

Им се допаѓа и на купувачите..