• Ново
Бела Вита Тијана Пука
zoom_in

Бела Вита Тијана Пука

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Тијана Од Бела Вита е совршено ласерско отсечено пукање. Нашите клиенти зборуваа, а класичната конструкција со зашилени прсти продолжува да биде омилена. Облечете го или облечете го со тексас. Овој стил се однесува на женската софистицираност и може да се носи 12 месеци од годината. Тијаната има дрско исецкање на страна за малку дополнителен одблесок. Свеж ласерски исецка дизајн. Класичен зашилен прст. Внатре патент за лесно вклучување/исклучување.

Им се допаѓа и на купувачите..