• Ново
Бостон Териер Поп-Арт. - Платно
zoom_in

Бостон Териер Поп-Арт. - Платно

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Оваа шарена слика на платно ги содржи најслатките кучиња : бостонски Териери! Фаќајќи ги овие четириножни пријатели во живописни детали и стил на Поп-Арт, оваа слика ќе донесе привлечен и разигран акцент во секоја просторија. Лесниот допир на ова уметничко дело инспирирано од миленичиња ќе предизвика насмевка на сечие лице. #Анална Игра #Лижење Јајца #Свршување Во Уста #Кунилингус #Стриптиз #Четириножни Пријатели #Кученца #Догарт #Сликање Со Платно Во Бостон Териер Поп-Арт. - Платно.

Им се допаѓа и на купувачите..