• Ново
Жените V Вратот Маици На Дозвола, Плус Големина Повик Еднобојна Чипка Трим Против Вратот Надвор Рамо Краток Ракав Блузи За Жени Облечени Дами Блузи
zoom_in

Жените V Вратот Маици На Дозвола, Плус Големина Повик Еднобојна Чипка Трим Против Вратот Надвор Рамо Краток Ракав Блузи За Жени

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Жените V Вратот Маици На Дозвола, Плус Големина Повик Еднобојна Чипка Трим Против Вратот Надвор Рамо Краток Ракав Блузи За Жени Облечени Дами Блузи Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Секојдневна Маица,В-Врат,Модна Маичка,Краток Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер, Направен од ткаенина, лесен мек и удобен.3.Елекот го прави повеќе секси и привлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат за, И Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Лето/Aut/Пролет : Жени, Девојка Пригода : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Цврста Јака : Стил На Вратот : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Женска Блуза Дозвола За Ноќта на Вештерките. Жените V Вратот Маици На Дозвола, Плус Големина Повик Еднобојна Чипка Трим Против Вратот Надвор Рамо Краток Ракав Блузи За Жени Облечени Дами Блузи. Материјал : Дозвола За Заштеда На Fall/Зима 2023 Дише, лесен, топол и удобен за носење.Овој врв може да се измие со машина и брзо се суши. Тоа нема да се намали значително во миењето. Натпревар : Божиќ, Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките, Дозвола За Заштеда На Fall Зима 2023 Година, Секојдневно Носење, Дома, Работа, Улично Носење, Забава, Состаноци, Одмор, Шопинг, Кафулиња и Други Секојдневни Прилики. Лесно за совпаѓање : можете слободно да се совпаѓате со тоа. Овие врвови/ фустани можат совршено да се совпаднат со панталони, високи потпетици, јакни, сандали итн., уникатен стил, ве прават убави, стилски, секси, елегантни. ЛИДЕРИ ВО ЖЕНСКА МОДА : Во Потрага по некои од нашите други модни облека. Пробајте ги Нашите Миди Фустани ПИМОКСВ За Жени, Пимоксв Кардигани За Ноќта на Вештерките За Жени и Зимски Палта ПИМОКСВ За Жени.

Им се допаѓа и на купувачите..