• Ново
Анадолија Ширли Традиционална Волна Област Килим, Маслиново 'Рѓа, 5 '8'
zoom_in

Анадолија Ширли Традиционална Волна Област Килим, Маслиново 'Рѓа, 5 '8'

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Големина : 5 'х 8'. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Достапно во повеќе бои и големини. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат.

Им се допаѓа и на купувачите..