• Ново
Марвел Црн Пантер: Ваканда Засекогаш - Атума Еден Лист Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34
zoom_in

Марвел Црн Пантер: Ваканда Засекогаш - Атума Еден Лист Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Овој Тренд Меѓународен Марвел Црн Пантер : Ваканда Засекогаш - Атума Еден Лист Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Лесно закачете го овој постер Со Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Марвел Црн Пантер : Ваканда Засекогаш-Атума Еден Лист Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Им се допаѓа и на купувачите..