• Ново
Кајануо Грд Божиќен Џемпер За Деца Дозвола Момчиња И Девојчиња Џемпер Палто Тркалезен Врат Мал И Среден Детски Пуловер Еднобоен Врв Од Руно
zoom_in

Кајануо Грд Божиќен Џемпер За Деца Дозвола Момчиња И Девојчиња Џемпер Палто Тркалезен Врат Мал И Среден Детски Пуловер Еднобоен

DEN 255.84

Износ
check Во продавницата.

Зелиќ Долги Ракави Кошули Пролет Клиренс Дете Бебе Момче Девојка Долги Ракави Цврсти Врвови Маскирна Лента Панталони Облека Во Собата. ①Информации за производот. ❥ Материјал : Памук . Удобна, мека, лесна и дише, многу ткаенина погодна за кожата, удобна за носење. ❥ Карактеристики : цврста Блуза Со Кружен Врат Со долг ракав, Секојдневна Облека,долг Ракав, Стилски и моден . ❥Повод : дневно, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година и така натаму, како што се фестивали, дневно, слободно време, родендени, тушеви за бебиња, колачи, забави, фотографии, празници. ● Спецификација●. ❥Боја : цврста. ❥Стил : Секојдневен/Моден/Трендовски/Патување/Едноставност/разноврсна. ❥Тип На Шема : Обичен. ❥Деколте : Кружен Врат. ❥Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Ракав : Обичен Ракав. ❥Должина : Редовно. ❥Тип На Вклопување : Редовно Вклопување. ❥Ткаенина : Средно Истегнување. ❥Материјал : Памук. ❥Состав : 100% Памук. ❥Инструкции за нега : Машинско перење Или рачно перење со ладна вода. ❥Шир : НЕ. ❥Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови ?Кошулите со Долги Ракави зелиќ се фокусираат на удобноста на децата, а нивната облека е еластична, што е погодно за детските екстремитети кои слободно се протегаат за време на спортот. Нашата облека не содржи хемикалии како што се флуоресцентни агенси, добро се грижиме за кожата на нашите деца. Пригода : не е тенка или густа, вашето дете може да ја носи поголемиот дел од годината, тој е многу погоден за секојдневна облека, спортска облека, врвови за пижами, семејна или надворешна облека за aut, зима, пролет, итн. Перење Начин : Рачно перење предложено за прв пат,фустанот нема да избледи или да се намали по вашето перење. ●Пријателска Услуга : ве Молиме љубезно погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате. Ако сте помеѓу две големини, ве молиме изберете ја поголемата големина!. ? [Задоволство Прво] - задоволството На Клиентите е наш врвен приоритет. Ако не сте задоволни со некој од нашите зелични производи, ве молиме контактирајте не и бидете сигурни дека ќе се потрудиме да го направиме тоа правилно. Ве молиме погледнете ја табелата со големини слики и описи на производи, како и нашите повратни информации од клиентите, за да обезбедите точно вклопување.

Им се допаѓа и на купувачите..