• Ново
ПРЕКИНУВАЧ И РЕЛЕ Одговара изберете: 1997-ШЕВРОЛЕТ ТАХО, 1968-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО
zoom_in

ПРЕКИНУВАЧ И РЕЛЕ Одговара изберете: 1997-ШЕВРОЛЕТ ТАХО, 1968-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Прекинувач За ЗАГЛАВУВАЊЕ НА ВРАТАТА Стандарден Прекинувач За Заглавување На Вратата, # Дс-240 Дополнителни Карактеристики Материјал : Пластика, Метална Пластика, Метал. Одговара Изберете : 1997-1999 ШЕВРОЛЕТ ТАХО 1968-1992 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 1985-1990,1997-1999 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ 1976,1978,1985-1986 ШЕВРОЛЕТ Ц10 1970,1972,1974-1983 ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ 1968-1969,1971,1973 ШЕВРОЛЕТ ШЕВЕЛ 1987 ШЕВРОЛЕТ Р10 1989-1991 ЏИП ВРАНГЛЕР / ЈЈ 1987-1996 ДОЏ ДАКОТА 1968-1969,1971-1982 шевролет корвета 1968-1992 понтијак ФАЈРБИРД 1976.1978.1985-1986 ШЕВРОЛЕТ К10 1987-1988 ЏИП ВРАНГЛЕР 1987 ШЕВРОЛЕТ В10 1968-1979 ШЕВРОЛЕТ НОВА 1970-1988 ШЕВРОЛЕТ МОНТЕ КАРЛО 1984-1991 џип чироки 1984-1993 ДОЏ В-СЕРИЈА 1976.1985-1990 ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР 1971,1973-1976,1978-1989 ОЛДСМОБИЛ КАТЛАС ВРХОВЕН 1968-1986 ШЕВРОЛЕТ КАПРИС 1969 ПЛИМУТ САТЕЛИТ 1968-1987 ШЕВРОЛЕТ ЕЛ КАМИНО 1973.1976.1978.1985 - 1986 Гмц Ц1500 1968-1985 ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Им се допаѓа и на купувачите..