• Ново
Плејте Женски Жица Слободен Градник ЗА Нега US4959
zoom_in

Плејте Женски Жица Слободен Градник ЗА Нега US4959

DEN 239.36

Износ
check Во продавницата.

Playtex nising ви го носи нашиот прв облик, стил на долна жица, така што сега можете да ја имате целата флексибилност, фитилна кул ткаенина за удобност и дополнителна поддршка и обликување на долна жица. Нашиот нов стил е дизајниран и со нашите клипови за брзи ремени за леснотија на нега. Понудено во опсег на големина на двојна чаша и опсег за фит флексибилност Додека вашето тело се менува за време на ова посебно патување. Флексибилни за да ви одговараат како што се менува вашата големина - нема потреба да купувате повеќе градници. Ве одржува ладни и суви со иновативна Кул Ткаенина За Удобност. Пред-прилагодете Ги Клиповите За Брза Лента одвојте во еден момент за да овозможите полесно доење. Уникатниот систем за димензионирање се витка за да ви одговара бидејќи вашата големина се менува за време на бременоста и доењето. Дизајнот на градник за поддршка на трусупорт обезбедува крајна 4-насочна поддршка. Овој градник ги има сите придобивки од дизајнот За Поддршка На Тру : повисоки страни, полни чаши, пошироки ремени и мазен, стабилен грб.

Им се допаѓа и на купувачите..