• Ново
Само Мојата Големина Женски Плус Големина Графички Краток Ракав V - Вратот Мета
zoom_in

Само Мојата Големина Женски Плус Големина Графички Краток Ракав V - Вратот Мета

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Само Мојата Големина Женски Краток Ракав Графички Маица лесен краток ракав маица со прекрасен мек допир. Лесно ребрести, широк V-деколте. Таг-слободен деколте. Должината од 30 инчи ги покрива колковите. 7.6 мл 83% памук 17% полиестер. 2х. Хематит. Жени. Само Мојата Големина. В-Вратот. Краток Ракав.

Им се допаѓа и на купувачите..