• Ново
Каролини Богатства Vha3039pw Мир На Земјата Ткаенина Декоративна Перница 18H x18W, повеќебоен
zoom_in

Каролини Богатства Vha3039pw Мир На Земјата Ткаенина Декоративна Перница 18H x18W, повеќебоен

DEN 339.20

Износ
check Во продавницата.

Каролини Богатства VHA3039 PW1818 Мир На Земјата Ткаенина Декоративна Перница 18 H x18 W, разнобоен Мир На Земјата Ткаенина Декоративна Перница VHA3039 PW1818. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов надворешен материјал и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Внатрешна или Надворешна Перница од материјал за платно во тешка категорија., 100% полиестер Ткаенина Перница Измама со перница форма., Отпорен На Бледнее.Машина за перење 18 L x 3 w x 18 H во. Тежина на предметот-1 килограми.

Им се допаѓа и на купувачите..