• Ново
Apple iPhone 6s 16gb Отклучен GSM 4G LTE Двојадрен Телефон w Пратеник Камера - Роуз Голд
zoom_in

Apple iPhone 6s 16gb Отклучен GSM 4G LTE Двојадрен Телефон w Пратеник Камера - Роуз Голд

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Во моментот кога користите iphone 6s, знаете дека никогаш не сте почувствувале такво нешто. СО едно притискање, 3д Допир ви овозможува да направите повеќе од кога било досега. Фотографиите во живо ги оживуваат вашите спомени на моќно живописен начин. И тоа е само почеток. Погледнете подлабоко во iphone 6s Плус, и ќе најдете иновации на секое ниво. Оригиналниот i Phone го запозна светот Со Мулти-Допир, засекогаш менувајќи го начинот на кој луѓето ја доживуваат технологијата. СО 3д Допир, можете да правите работи што никогаш порано не биле можни. Чувствува колку длабоко го притискате екранот, дозволувајќи ви да правите секакви основни работи побрзо и едноставно. И ви дава повратни информации во реално време во форма на суптилни славини од целосно новиот Таптички Мотор. Камерата за вид од 12 мегапиксели снима остри, детални фотографии. Потребно Е брилијантно 4k видео, до четири пати повеќе од резолуцијата на 1080 P HD видео. i Phone 6s прави и селфи фотографии достојни за автопортрет со новата HD камера Со 5 мегапиксели Face Time. И воведува Фотографии во Живо, нов начин за доживување на вашите омилени спомени. Ги доловува моментите непосредно пред и по вашата слика и ја става во движење само со притискање на прст. Apple i Phone 6s 16gb Отклучен GSM 4 G LTE Двојадрен Телефон w/ 12 Пратеник Камера - Розово Злато (Користено).

Им се допаѓа и на купувачите..