• Ново
Гупги Новороденче Девојче Боди Без Ракави Врвови Цветни Шорцеви Без Возбудувања
zoom_in

Гупги Новороденче Девојче Боди Без Ракави Врвови Цветни Шорцеви Без Возбудувања

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга. клиентите се наши пријатели.100% Сосема Нов, висок квалитет!Материјал : памучна мешавина : Секојдневенима 2-3% разлика според рачното мерење.ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.1 инч = 2,54 цмпомнете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Содржина на пакетот : 1x Top1 X Skirt1x Материјал За Лента За Глава : мешавина од памук. Мека и Удобна, дише, 3 ПАРЧИЊА Новороденче Бебе Девојка Ромпер Боди Комбинезон Цветни Шорцеви Панталони Облека Летна Облека. Карактеристики : 3 парчиња симпатична цврста бела прашка без ракави ромпер боди и прекрасни цветни шорцеви за печатење со лак летна облека, модата и стилскиот дизајн ја прават вашата мала принцеза послатка и попривлечна, вашата девојка ќе добие многу комплименти. Прилики : Погоден за пролетно лето и есенско носење, играње на отворено, секојдневно носење и совршен за некои специјални прилики, како што се подарок за туширање за бебиња, роденденска забава, фотосесија, плажа, одмор, семеен собир, патувања, празници итн. Стил : 3 парчиња летни облеки за девојчиња, без ракави, плетени, еднобојни ромпер боди, усогласени со леопард шорцеви панталони и симпатична лента за глава, совршена летна облека за новороденчиња. Карактеристика : без ракави, возбуда, еднобојни врвови, леопард печатење, цветен принт, шорцеви со висок струк, еластичен појас, 12-18 месеци облека за девојчиња, облека за девојчиња, облека за бебиња новороденчиња, облека за девојчиња зима, комплет панталони за девојчиња, ромпер за бебиња и панталони, 12 месеци облека за девојчиња,блузи за девојчиња,облека за девојчиња од 18 месеци, облека за девојчиња 0-6 месеци,кратка за девојче.

Им се допаѓа и на купувачите..