• Ново
Жените Секојдневен Широк Нога Директно Долги Панталони Панталони
zoom_in

Жените Секојдневен Широк Нога Директно Долги Панталони Панталони

DEN 517.44

Износ
check Во продавницата.

Детали : * Големина На Ознака : S-3 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки Mlxl2xl3xlength(см)100101102103104105light(инч)39,4 39,8 40,2 40,6 40,9 41,3 Половината(см)646872768084вист(инч)25,2 26,8 28,3 29,9 31.5 33.1 колкови(см)9296100104108112хипс(инч)36.2 37.8 39.4 40.9 42.5 44.1 измерено пред да се истегне,познато како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете отстапување од 1~2см * ткаенина за предмети : 70% полиестер,25% вискоза,5% спандекс* боја на предметот : црна,сина,зелена,кајсија,каки,кафеава(како што покажуваат сликите)* Карактеристики на Предметот : Широк Панталон За Нозе,Женски Долги Панталони,Секојдневна,еднобојна * состојба на предметот : сосема нова* опис на предметот : 1) применлив пол : жене2) дебелина : среден3) тип на половината : среден струк4) еластичност : мало истегнување5) шема : солид6) стил : удобен и секојдневен7) соодветна сезона : четири сезони8) апликација : дневно* содржина на пакетот : 1*панталони (други предмети не се вклучени) како да изберете Соодветна Големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Облека. Висок квалитет. погоден за жени. Жените Секојдневен Широк Нога Директно Долги Панталони Панталони.

Им се допаѓа и на купувачите..