• Ново
Преден Капак На Фаровите Декор На Предната Светилка Рамка На Предната Светилка Капак На Рамката На Фаровите На Фаровите На Главата На Автомобилот Трим Предниот Фа?
zoom_in

Преден Капак На Фаровите Декор На Предната Светилка Рамка На Предната Светилка Капак На Рамката На Фаровите На Фаровите На Главата

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

преден капак на фаровите декор на предната светилка рамка на предната светилка капак на рамката на фаровите на главата на автомобилот трим 2 парчиња Капак На Предните Фарови Декор На Фаровите Погоден За Џимниспецификација : Услов : 100% Тип На Ставка : Преден Капак На Фаровите Триматеријал : Абсколор : Црн Пакет Вклучува : 2 Парчиња/Сетфитмент : Одговара За Џими 2007-2017 Список На Пакети : 2 x Капак На Предните Фарови може ефикасно леќата на предните фарови на автомобилот од абење и гребнатини. Сите натпревар црна боја, надворешен декор совршено одговара За Џими 2007-2017. Направете го вашето предно лице на автомобилот поубаво, ви носи повеќе привлечен изглед. Изработени од висококвалитетен АБС материјал, одличен третман, висок сјај. Со силно двострано лепило на грбот, лесно се инсталира и може цврсто да се закачи.

Им се допаѓа и на купувачите..