• Ново
Деца Дете Бебе Девојка Фустан Пролет Лето Печатење Возбуда Тул Краток Ракав Партија Украси Принцеза Фустан Бебе Девојка Облека
zoom_in

Деца Дете Бебе Девојка Фустан Пролет Лето Печатење Возбуда Тул Краток Ракав Партија Украси Принцеза Фустан Бебе Девојка Облека

DEN 255.84

Износ
check Во продавницата.

Големина : 100 Препорачана возраст : 3-4 Години Биста : 50см/19,69" Половината : 50см/19,69" Должина : 57см/22,44" Големина : 110 Препорачана возраст : 4-5 Години Биста : 53см/20,87" Половината : 52см/20,47" Должина : 61см/24,02" Големина : 120 Препорачана возраст : 5-6 Години биста : 56см/22.05" половината : 54cm/21.26" должина : 65cm/25.59" големина : 130 препорачува возраст : 6-7 години биста : 59cm/23.23" половината : 56cm/22.05" должина : 69cm/27.17" деца дете бебе девојки Пролет лето печати возбуда тул краток Ракав Партија Украси Принцеза фустанкарактеристики : Материјалите Носат подобро искуство со носење.Мека дише и флексибилна за кожата на вашето бебе.И рачното перење и машинското перење се во ред. Погоден за секоја пригода. Тоа е за внатрешна, надворешна облека,фотографија за бебиња, подароци за бебиња итн. Обезбедете удобно искуство за секојдневно носење на бебето. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Фустан Модни Цвеќиња Отпечатоци, вашето мало бебе ќе добие многу комплименти. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот.Прилика : секоја пригода пол : тип На Шема На Девојки : тип На Ракав за Печатење : Краток Ракавако имате какви било прашања, ве молиме почувствувајте дека контактирате со нас. Избор За Пригода За Забава, Секојдневен Одмор На Отворено, Роденден, Вечера, Свадба, Банкет, Патување, Чај, неделен Одмор, Секојдневно Носење итн. Фустан За Роденденска Забава. Девојки Гроздобер Фустан. облека за девојчиња. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Им се допаѓа и на купувачите..