• Ново
Чесапик Витни Тиркизна Тоалетна Позадина
zoom_in

Чесапик Витни Тиркизна Тоалетна Позадина

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Витни Тиркизна Тоалетна Позадина Од Чесапик. Класична тоалетна позадина со модерен пресврт. Овој шик дизајн користи прекрасни нијанси на тиркизна и црвена боја за да создаде светло и привлечно печатење. Позадината за печатење текстура додава димензија. Витни Тиркизна Тоалетна Позадина е непастен неткаен материјал. Оваа позадина има повторување од 20,5 инчи со натпревар за паѓање и може да се пере и да се соблекува. Позадината доаѓа на ролна со димензии 20,5 инчи на 33 стапки и покрива околу 56,4 квадратни метри. Чесапик позадини се класично убави. Секоја колекција се центрира околу тематско влијание, користејќи познати мотиви и разноврсни отпечатоци за да ја долови суштината на стиловите како крајбрежен шик, француска земја, рустикален шарм и традиционална елеганција. Висококвалитетните обрасци се дизајнирани да бидат трајни и безвременски. Чесапик Малопродажба Витни Тиркизна Тоалетна Позадина Неплоден неткаен материјал . Залепете го ѕидот . Направено од влакнест материјал . 20,5 инчи повторете, пад натпревар . Создава дијагонална шема секвенца . Перење и соблекување . Лесно исчистете со сунѓер или влажна крпа . Сува лента од ѕидот без да остави никаква поддршка зад себе . 20,5 инчи на 33 стапки долга ролна . Покрива околу 56,4 квадратни метри.

Им се допаѓа и на купувачите..