• Ново
- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за-Subaru WR STI Предни Фарови Собранието Домување Леќа Покритие-Левата Страна - 84001fg SU Замена За Subaru WR STI
zoom_in

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за-Subaru WR STI Предни Фарови Собранието Домување Леќа Покритие-Левата Страна - 84001fg SU Замена За Subaru

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Халоген; Композитен; ОЕМ #84001ФГ391ФИТС : 2012 - 2014 ИМПРЕЗА WRX 2.5 L H4 ГАС ТУРБОПОЛНАЧ Хечбек 4-Врата Прирачник AWD2012 - 2014 ИМПРЕЗА WRX 2.5 L H4 Гас Турбополнач Седан 4-Врата Прирачник AWD2012 - 2014 ИМПРЕЗА WRX Ограничен 2.5 L H4 ГАС турбополнач ХЕЧБЕК 4-ВРАТА ПРИРАЧНИК AWD2012 - 2014 импреза wrx Ограничен 2.5 L H4 Гас Турбополнач Седан 4-Врата Прирачник Awd2012 - 2014 импреза wrx Премиум 2.5 L H4 Гас Турбополнач Хечбек 4-Врата Прирачник Awd2012 - 2014 ИМПРЕЗА Wrx ПРЕМИУМ 2.5 L H4 Гас турбополнач седан 4-ВРАТА ПРИРАЧНИК AWDNOTESALTERNATIVE дел #s : : 20-9122-80-1 : 320-1118l-Ac7 Keystone : Su2502148n perfectfit : reps100324qfits Години : 2012 12 2013 13 2014 14 FITS мотори : 2.5 L H4 Гас Турбополнач Инфо - секое светло е во согласност СО СТАНДАРДИТЕ ЗА БЕЗБЕДНОСТ НА МОТОРНИТЕ ВОЗИЛА ВО САД (FMVSS-108) - oem дизајн, Загарантиран ДА Одговара ИСТО КАКО И ОРИГИНАЛНАТА ОПРЕМА - ESTA СЕРТИФИЦИРАНО Пакување За Да Се Елиминира Оштетувањето На Превозот - ДИРЕКТЕН ДИЗАЈН НА ЗАВРТКИ-ЛЕСНА И удобна инсталација - сите Светла се Сосема Нови Резервни Производи - ГИ ИСПОЛНУВА И Надминува Спецификациите На Oem - СИТЕ Светла СЕ СЕРТИФИЦИРАНИ СО ТОЧКИ/SAE - vtf (ТЕСТ ЗА ВОЗИЛО) гаранција. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара.

Им се допаѓа и на купувачите..