• Ново
Летен Заштеди Дозвола
zoom_in

Летен Заштеди Дозвола

DEN 271.04

Износ
check Во продавницата.

Женска Секси Чипка Транспарентна Долна Облека Без Челичен Прстен И Сунѓер Карактеристики : Нов изглед, Нов ти! Ова движење беше инспирирано од слушање на гласовите на жените и тестирано со над 500+ жени на возраст од 16-94 години желни за нешто ново. Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак секси во исто време. Само за да биде јасно, овој производ не е градник. Тоа е иновација и навистина ново искуство за вашите гради. Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен, Забавен материјал : Памучен стил : Секојдневен, Моден : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1* Секси Градници. Големина : 85c Етикета Големина : 85 C Биста : 100cm/39.37 "Половината : 74cm/29.13". Големина : 85д Етикета Големина : 85Д Биста : 103см/40.55 "Половината : 74см/29.13". Големина : 90д Етикета Големина : 90Д Биста : 108см/42.52 "Половината : 78см/30.71". Големина : 95c Етикета Големина : 95 C Биста : 110cm/43.31 "Половината : 82cm/32.28". Големина : 95д Големина На Етикетата : 95Д Биста : 113см/44.49 "Половината : 82см/32.28". Големина : 100с Големина На Етикетата : 100с Биста : 115см/45.28 "Половината : 86см/33.86". Големина : 100д Големина На Етикетата : 100д Биста : 118см/46.46 "Половината : 86см/33.86". Големина : 105c Етикета Големина : 105c Биста : 120cm/47.24 "Половината : 90cm/35.43". Големина : 105д Големина На Етикетата : 105д Биста : 123см/48.43 "Половината : 90см/35.43". Големина : 110с Големина На Етикетата : 110с Биста : 125см/49.21 "Половината : 94см/37.01". Големина : 110д Етикета Големина : 110д Биста : 128см/50.39 "Половината : 94см/37.01". Големина : 115c Етикета Големина : 115c Биста : 130cm/51.18 "Половината : 98cm/38.58". Големина : 115д Големина На Етикетата : 115д Биста : 133см/52.36 "Половината : 98см/38.58" Градници За Жени; Градници За Жени Без Долна Жица; Женски Градници. Градник За склекови; Секојдневни Градници; Градници Под Облека за Жени. Удобни Градници за Жени без Долна Жица; Градник Притисни нагоре; Женски Градници без Долна Жица. Повод : Работа; Училиште; Викенд; Одмор. Стил На Градник : Без Жица.

Им се допаѓа и на купувачите..