• Ново
Плод На Разбојот Машки Еверлајт Оди Активни Избрани Боксерски Гаќички, Пакети, Продолжени Големини
zoom_in

Плод На Разбојот Машки Еверлајт Оди Активни Избрани Боксерски Гаќички, Пакети, Продолжени Големини

DEN 303.68

Износ
check Во продавницата.

Плод На Еверлајт На Разбојот Активните Боксерски Гаќи се совршена долна облека за авантуристот во вас. Секој пар е дизајниран со брза сува ткаенина и поддршка од 360° за да ви биде удобно и да ви помогне да останете свежи и суви цел ден. Со пригодна горна Мува, оваа долна облека е лесна за употреба и обезбедува удобна целодневна поддршка. Овие лесни боксерски гаќи можат да се справат со се што ќе подготви денот. Плод На Разбојот Машки Еверлајт Оди Активни Избрани Боксерски Гаќички, 3 Пакети, Продолжени Големини : Еверлајт Оди Активни Боксерски Гаќички. 3 Пакување. Брза Сува Ткаенина за Целодневна Удобност. 360° Поддршка За Целото Истегнување. Горната Страна Лета За Лесен Пристап и Дополнителна Поддршка. Технологијата За Управување Со Мирис Помага Да Се Спречат Несаканите Мириси. Таг-Слободен. Боите Може Да Варираат. 86% Полиестер, 14% Спандекс. Овошје На Разбој Ставка Бр. ELM3 BCX.

Им се допаѓа и на купувачите..