• Ново
Стилови Животински Умре Сече Метална Хартија Сечење Умира Матрици Куче Мачка Лав Метал Втиснување Матрици Шаблон За Хартија Картичка ОДЛУКИ САМ Бележење Албум За?
zoom_in

Стилови Животински Умре Сече Метална Хартија Сечење Умира Матрици Куче Мачка Лав Метал Втиснување Матрици Шаблон За Хартија

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Самостојно Правење Како Што Сакате : покрај референтните слики што ги даваме, можете да ја искористите и вашата имагинација за да направите различни креативни картички со нашата матрица за сечење, која ќе биде единствена и ќе ви припаѓа Само На Вас Уникатен Дизајн : животинските умирања вклучуваат 9 модели на кучиња, мачки, лавови, свињи, овци, крави, мечки, елени, верверички, погодни за правење неверојатна декорација на занаети од хартија во секојдневна употреба. Ве молиме погледнете ја сликата за големината на деталите. Премиум Материјал : матриците за депонирање на печатот за втиснување се изработени од цврст материјал од јаглероден челик, ситно полирани рабови. И исечената матрица не е лесно деформирана или скршена, лесна за употреба и безбедна за допирање, перење и повеќекратна употреба. Широка Употреба : кутијата за сечење умира за правење картички е погодна за бележење, хартиена картичка, залихи на картички, втиснување, декорација на албуми, декорација на ѕидови, занаетчиство, итн. Одлично за сечење фотографии токму, тие се одлични и за правење матрици, или слоевити за да произведат неверојатен 3Д ефект. Лесен За Употреба : само ставете ја матрицата исечена на картичката и исечете различна шема, потоа ставете ја шемата на хартијата и поправете ја, ќе добиете одлична шема. Овие метални матрици за втиснување може да се користат со многу марки машини за сечење матрици(не се вклучени). Направете Сами Како Што Сакате : покрај референтните слики со ефект што ги даваме, можете да ја искористите и вашата имагинација за да направите различни креативни картички со нашата матрица за сечење, која ќе биде единствена и ќе ви припаѓа само вам.

Им се допаѓа и на купувачите..