• Ново
Мини Маус Полка Точка Бебе Девојки Боди
zoom_in

Мини Маус Полка Точка Бебе Девојки Боди

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Мини и сите нејзини пријатели од цртаните филмови ги пречекуваат малите гости на Најмагичното Место на Земјата со ова меко памучно боди со Мини Лице, Точки И надуени ракави. Мини и сите нејзини пријатели од цртаните филмови ги пречекуваат малите гости на Најмагичното Место на Земјата со ова меко памучно боди со Мини Лице, Точки И надуени ракави. Мини Маус Надуени Кратки Ракави боди дизни Бебе Девојка. БРЗА ПРОМЕНА на ПЕЛЕНА : Уживајте во непрекината забава дури и кога е време да ги смените нејзините пелени! Оваа целокупна ткаенина за девојчиња има предвремено затворање на дното за да направи менување пелени што е можно побрзо и полесно. Нашите бебешки боди имаат и клапи на рамената за да можете лесно да ги повлечете надолу и да ги соблечете во случај на големо истекување на пелена!. УДОБНО ВКЛОПУВАЊЕ : боди Со Мини Маус имаат опуштено вклопување и ткаенина што дише што и овозможува на кожата на вашето бебе да дише. Исто така е доволно растеглива за да се движи со своето тело и потоа да се врати во првобитната форма. Таа ќе остане уредна, кул и удобна цел ден без ништо друго освен симпатична насмевка на лицето!. БЕЗБЕДЕН КВАЛИТЕТ : Стручно изработена со бебешка мека 60% памучна и 40% полиестерска ткаенина, издржливи копчиња за прицврстување, нетоксични бои и отпечатоци без мирис. Облеката за бебиња на дизни е без елементи што можат да му наштетат на вашето малечко и да и го уништат расположението на нејзиниот посебен ден!. Машина за перење ладно како бои, падне сува ниска. Големина : 0-3 Месеци.

Им се допаѓа и на купувачите..