• Ново
Семејство Женски Машки Дуксер За Брзо Сушење, Кошула Со Кратки Ракави, Секојдневна Облека, Големи Димензии,Облека За Теретана, Возрасни-8XL,#07
zoom_in

Семејство Женски Машки Дуксер За Брзо Сушење, Кошула Со Кратки Ракави, Секојдневна Облека, Големи Димензии,Облека За Теретана,

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Патент без врвка. Машина за перење. Вратот и рамената се зајакнати, а вратот и ракавите имаат двојни игли за дополнителна удобност и издржливост. Тоа не е затворено, така што можеме да го користиме непречено. Материјал : Полиестер. Имаме големина на возрасни и големина на деца, ве молиме изберете ја точната големина според нашата табела со големини. Висококвалитетен материјал. УДОБНО ЗА НОСЕЊЕ. Добра идеја за подарок.

Им се допаѓа и на купувачите..