• Ново
Сала, Сидни Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-Астрономска илустрација на графиконот На Лин И Телескопиумот Хершили
zoom_in

Сала, Сидни Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-Астрономска илустрација на графиконот

DEN 527.84

Износ
check Во продавницата.

Сала, Сидни 32х23 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов - Астрономска илустрација на Графиконот На Рисот и Телескопиумот хершили. Ова е висококвалитетно уметничко печатење со отворено издание од Музејски Отпечатоци Артдирект. Уметничкиот принт гикли беше отпечатен Со Музејски Отпечатоци од висококвалитетна слика обезбедена директно од Издавачот. Рамката е црна украсена дрвена рамка од два инчи со двојно подмачкување. Висококвалитетниот уметнички принт е на залиха и врамен во рамките на работниот ден на поставување нарачки. Целата наша уметност Е Направена Во Сад Вашето задоволство е загарантирано. Уметник : Сала, Сидни. Наслов : Астрономска илустрација на Рисот и Телескопот хершили. Врамена Големина : 32х23 инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен Во Црна Украсена Дрвена Рамка со Двојно Матирање. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.

Им се допаѓа и на купувачите..