• Ново
Неверојатните Виолетова Акција Слика 11? Артикулирана Кукла Во Делукс Костим и Маска
zoom_in

Неверојатните Виолетова Акција Слика 11? Артикулирана Кукла Во Делукс Костим и Маска

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Неверојатните се вратија! виолет Пар е најстарото дете и единствена ќерка на Боб И Хелен Пар и постара сестра На Даш и џек-џек. Таа може да се направи делумно или целосно невидлива или да создаде поле на сила околу себе или на одредено растојание. Оваа целосно артикулирана виолетова костимирана акциона фигура е висока 11 инчи. Карактеристики отстранлива маска за лице и многу детален моден костим од ткаенина што ја прави подготвена да преземе Се Што Ќе и дојде Супер вилијан! наменет за деца 3+ Неверојатни 2 Виолетова Артикулирана Кукла Со Костимирана Акција Од 11 Инчи со маска.

Им се допаѓа и на купувачите..