• Ново
Супериорна Земја Камион Нелизгачки Деца Затворен Простор За Перење Килим, 5'8'
zoom_in

Супериорна Земја Камион Нелизгачки Деца Затворен Простор За Перење Килим, 5'8'

DEN 927.52

Износ
check Во продавницата.

Запалете ја имагинацијата на вашето дете Со Супериорната Земја Камион За Деца Што Не Се Лизгаат Затворен Тепих за Перење. Направено со 100% Најлонски влакна и 0,18" висина на купот, овој килим може да издржи до времето за играње додека останува мек и долготраен. Овој празничен килим содржи различни работни камиони во нијанси на црвена, сина и зелена боја кои се потпираат на мека позадина од слонова коска. Малите можат да се вклучат, учат и да станат креативни со овој забавен килим, совршен за детска спална соба, игротека или училница. Погодно за домови со домашни миленици и семејства, овој разноврсен килим може да се пере во машина, не се лизга и лесно се тркала за складирање. Супериорен Кантри За Камиони Што Не Се Лизгаат Деца Внатрешен Тепих За Перење, Комплетот 5' х 8 Вклучува : Еден (1) Тепих За Површина. Материјал : 100% Најлон; Шема : Графички, Камиони. Цврстата подлога од Пена ја елиминира потребата за подлога за килим. Идеален за Спална Соба, Детска Соба, Соба За Бебиња, Игротека, Училница, Дневен Престој. Ултра меко и тврдо носење додека додавате пријатен слој на вашите подови од плочки или дрвени предмети; Тепих За Затворен Простор За Деца Што Не Се Лизга За Диновентура. Дизајниран да биде преклопен или валани за лесно складирање. Ние сме посветени да ги направиме производите побезбедни за вас и побезбедни за светот; СТАНДАРД 100 ОД ОЕКО-ТЕКС сертифициран; Секоја компонента на овој производ е тестирана и потврдена без штетни материи и се произведува одржливо. Вашиот прекрасен нов килим ќе пристигне преклопен, но наборите ќе се израмнат со секојдневна употреба; може Да се пере Во Машина; редовно Вакуумирајте; рампа за Тепих не е потребна поради подлога што не се лизга; Секогаш следете ги упатствата за нега на етикетата. Димензии : 2 'х 3' : 2 'х 3' е широк 2 стапки и долг 3 стапки. 4 'х 6' : 4 'х 6' е широк 4 стапки и долг 6 стапки. 5 'х 8' : 5 'х 8' е широк 5 стапки и долг 8 стапки. 6 'х 9' : 6 'х 9' е широк 6 стапки и долг 9 стапки. 8 'х 10' : 8 'х 10' е широк 8 стапки и долг 10 стапки.

Им се допаѓа и на купувачите..