• Ново
Трансформатори Студио Серија Делукс Класа Бумбари Играчка, Подемот На Ѕверови,, Акција Фигура За Момчиња И Девојчиња возраст И Нагоре
zoom_in

Трансформатори Студио Серија Делукс Класа Бумбари Играчка, Подемот На Ѕверови,, Акција Фигура За Момчиња И Девојчиња возраст

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Внесете ја епската акција На филмовите Трансформатори од големиот екран во вашата колекција Со Студиската Серија Трансформери делукс Класа Аиразор акциона фигура! Аиразор ги води Автоботите До Максималното дувло. Трансформатори играчките Од Студиската Серија се колекционерски акциони фигури за 8-годишни момчиња и девојчиња кои содржат детали и додатоци инспирирани од филмот. Претворете ја акционата фигура од робот во режим на перегрин сокол во 23 чекори и поставете ја Играчката Аиразор во вклучената перуанска Сцена за Откривање Џунгла. Трансформатори акциони фигури за момчиња и девојчиња прават одлични подароци! ТРАНСФОРМАТОРИ СТУДИО СЕРИЈА ДЕЛУКС КЛАСА : овие 4.5-инчни колекционерски акциони фигури инспирирани од иконските филмски сцени и дизајнирани со спецификации и детали за да го одразуваат филмскиот универзум На Трансформаторите. 4.5-ИНЧЕН СКАЛА БУМБАРИ : Трансформатори Студио Серија 100 бумбари акција фигура За момчиња и девојчиња е високо артикулирани за можноста и карактеристики филм инспириран деко и детали. 2 ИКОНСКИ РЕЖИМИ : оваа Трансформаторска играчка за 8-годишни момчиња и девојчиња има класична конверзија помеѓу режимите на робот и Шевролет Камаро во 23 чекори. ПРЕКРАСНИ ДОДАТОЦИ : трансформаторите фигура доаѓа со Стингер Бластер и додатоци за сечилото на раката што се прикачуваат на фигурата на Бумбарот во двата режима. ОТСТРАНЛИВА ПОЗАДИНА : Отстранливата позадина ја прикажува фигурата на Бумбарот во сцената на Пресметка на Вулканот. Фановите можат да ја користат позадината и да ги постават своите фигури во сцената со свој стил.

Им се допаѓа и на купувачите..