• Ново
Ригидни Индустрии Серија Степен. Место Степен. Поплава Комбо Предводена Светлина
zoom_in

Ригидни Индустрии Серија Степен. Место Степен. Поплава Комбо Предводена Светлина

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

М-Серија 10 Степени. Место/20 Степени. Поплава Комбо ПРЕДВОДЕНА Светлина; Површина Планината; 30 во.; Место; 60 Бели Led Диоди; Единствен; Заменет со PN[830313]; [Достапно Додека Траат Залихите]; Цврсти Индустрии 830312 M-Серија, 30", Комбо Место/Поплава : ригидната индустрија m-серија, како и нашата иконска е-серија, ја поставува границата за индустријата ЗА осветлување НА МОРСКАТА ЛЕР преку континуиран напредок во технологијата и супериорен инженеринг. Достапен во широк спектар на должини и конфигурации, нашиот предводник е лесната лента на избор за сѐ, од професионални рибарски чамци до скијачки чамци до комерцијални бродови. Овие светла најчесто се користат и на плугови за снег и други возила кои се изложени на сол на патиштата. Светлосната лента од серијата м е дизајнирана да проектира светлина на екстремни растојанија додека троши многу малку енергија. Се одликува со екструдирано алуминиумско куќиште и поликарбонатна леќа која е запечатена на елементите со години на непроблематична работа.

Им се допаѓа и на купувачите..