• Ново
Сквишмалоус Официјална Келитој Кадифен Стингреј-Ултрасофт Плишана Животинска Играчка
zoom_in

Сквишмалоус Официјална Келитој Кадифен Стингреј-Ултрасофт Плишана Животинска Играчка

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Одред со Сквош-Слезовите! Овие разноврсни и супер меки кадифни играчки нудат удобност, поддршка, гушкање и се совршени за собирање. Додадете ја оваа кадифена жила во вашиот тим! Супер мека текстура слична на бел слез изработена од полиестерска ткаенина. Точка мери 16 Инчи На Симпатична Гушкање Забава. Лесно се перат и сушат.

Им се допаѓа и на купувачите..