• Ново
Стерлинг Сребрена Полиран Злато-Плоча Бран Прстен
zoom_in

Стерлинг Сребрена Полиран Злато-Плоча Бран Прстен

DEN 717.12

Износ
check Во продавницата.

Современ геометриски стил! Создадете уникатен нареден дизајн со закривени ленти со различни бои, дезени и ширини. Оваа лента од 2,25 мм изработена од сребро се одликува со полирана жолто позлатена завршница од 14к, нежна форма на бран и текстура шема. Носете го сам или магацинот само со други закривени ленти. Наредени Изрази Стерлинг Сребрен Полиран Прстен Со Бранови Од Златна Плоча : 14кт позлатен заоблен дизајн со шема на лента, полиран финиш изработен во сребрена текстура, изрази што можат да се складираат, достапни во повеќе големини.

Им се допаѓа и на купувачите..