• Ново
3д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги За Ford Explorer 2011 -, КЛАСИЧНА Серија
zoom_in

3д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги За Ford Explorer 2011 -, КЛАСИЧНА Серија

DEN 1328.00

Износ
check Во продавницата.

3 D MAXpider FORD EXPLORER 2011-2019 КЛАСИЧЕН ТАН R2 КЛУПА СЕДИШТЕ-3 D MAXpider Прилагодените Подни Душеци се најдобрата заштита за подот на вашето возило. За разлика од оние гломазна Ефикасно Ги Штити Внатрешноста На Возилата. Макспајдер Патентираниот Долен Слој Ги Одржува Душеците На Место Без Да Му наштети На Оригиналниот тепих. Внатрешен Слој Што Апсорбира шок и Звук. Лесна Нега Трајни Делукс Јамка Тепих. Еколошки Материјал, Нетоксичен и Без Мирис. Дополнителни Карактеристики Боја : Тен. Материјал : Класичен. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393.

Им се допаѓа и на купувачите..