• Ново
Суета Фер Женска Убавина Назад Не-Поместена Долна Жица Градник, Стил 78010
zoom_in

Суета Фер Женска Убавина Назад Не-Поместена Долна Жица Градник, Стил 78010

DEN 271.04

Износ
check Во продавницата.

Венити Фер Убавина Назад Не-Поместена Долна Жица Градник со 2-слоја скромност поставата е лесен, но поддршка, така што ќе може да се чувствуваат удобно цел ден без жртвување на обликот. Овој градник е дизајниран да обезбеди ремените да останат на место за целодневно носење, додека меката, 4-насочна ткаенина за истегнување обезбедува убаво измазнување на грбот. Нашата Убавина Назад Не-Поместена Градник обезбедува доверба со секоја облека. Венити Фер Убавина Назад Не-Поместена Долна Жица Градник е крајната во мазнење. Мека, 4-насочна ткаенина за истегнување обезбедува неверојатно измазнување на грбот. 2-слојна скромност поставата за природна форма. Ултра меките ремени за прилагодување на грбот се поставени поблиску еден до друг во задниот дел за да се осигураат дека нема да се лизгаат. Мазните чаши без шевови обезбедуваат слобода да носат најсоодветна облека. Затворање на кука и очи : . 2 куки високи со 3 поставки за прилагодување за големини 34-38Б, 34-36С. 3 куки високи со 3 поставки за прилагодување за големини 40-42Б, 38-42С, 36-40Д, 36ДД. 4 куки високи со 3 поставки за прилагодување за големини 42Д, 38-40ДД. 78% Најлон, 22% Спандекс. Упатства за Нега на ткаенина : Миење Раце. Суета Фер Точка Бр.78010.

Им се допаѓа и на купувачите..